READY for Kindergarten dla Android

• Status bezpieczeństwa

Recenzja Softonic

Gotowy! do Aplikacji Edukacyjnej dla Przedszkolaków

READY! for Kindergarten to program gotowości szkolnej dostosowany dla dzieci w wieku od 2 do 5 lat lub starszych dzieci potrzebujących wzmocnienia podstawowych umiejętności. Aplikacja, opracowana przez Fundację Czytania Dzieci, oferuje interaktywną rozgrywkę, przygotowując dzieci do przyszłej nauki i sukcesu szkolnego. Każda gra w aplikacji skupia się na konkretnych umiejętnościach podstawowych, zachęcając do powtarzania w sprzyjającym środowisku dla optymalnego uczenia się.

Aplikacja oferuje różnorodne gry uczące umiejętności takie jak śpiewanie piosenki o alfabecie, dopasowywanie kształtów liter, poszerzanie słownictwa i rozpoznawanie emocji. Szczegółowe raporty postępu są generowane podczas zabawy dzieci, pozwalając rodzicom śledzić rozwój umiejętności swojego dziecka i porównywać go z średnimi krajowymi.

Program jest dostępny w innych językach

READY for Kindergarten dla Android

• Darmowa

• Po Polski
  • V 2.2.10

(0)
  • Status bezpieczeństwa

Opinie użytkowników o READY for Kindergarten

Czy próbowałeś READY for Kindergarten? Bądź pierwszy zostawić swoją opinię!

Przeglądaj aplikacje

Reklama

Przepisy dotyczące korzystania z tego oprogramowania różnią się w zależności od kraju. Nie zachęcamy do korzystania z tego programu ani nie akceptujemy go, jeśli narusza on prawo.